Rady wróżki przekazane przez karty tarotaMusisz więc nauczyć się asertywności. W niektórych sytuacjach powiedz po prostu, że nie masz z sobą pieniędzy, nie może być tak że to Ty zawsze płacisz najwięcej. Znajomi się już do tego przyzwyczaili, przez co to wykorzystują. Musisz ich tego oduczyć.

Masz dobre serce, co bywa wykorzystywane przez niektórych obłudnych znajomych. Oczywiście mowa tu nie o wszystkich, lecz są osoby w Twym towarzystwie, które na Tobie żerują. Pozbycie się ich, wpłynie zdecydowanie pozytywnie zarówno na finanse jak i samopoczucie, gdyż te same osoby najwięcej w Twoim życiu mieszają.

Jeśli czujesz ze Twe finanse nie są w najlepszym stanie, wiedz iż jest to przede wszystkim Twoja wina. Musisz bardziej kontrolować się, nie kupować rzeczy które nie są Ci niezbędne. Dopiero wtedy możesz liczyć na poprawienie się sytuacji finansowej. Znajomi nie mają nic do rzeczy.

Czasem niepotrzebnie obwiniasz znajomych o niektóre sytuacje. W rzeczywistości nie są oni tacy źli, chociaż wiadomo, jak w każdym towarzystwie tak i między Wami zdarzają się kłótnie. Najważniejsze jednak, że nie mają większego wpływu na Twoje finanse, chcąc mieć więcej pieniędzy, musisz zacząć po prostu więcej oszczędzać.

Zdarza się, iż niektórzy znajomi Cię wykorzystują. Musisz starać się unikać takich sytuacji. Przeanalizuj kilka sytuacji z przeszłości, a będziesz wiedzieć o jakich znajomych chodzi. Możesz się od nich odciąć, możesz również przestać po prostu ich sponsorować, byleby tylko nie pogarszali stanu Twoich finansów.

Wróżba od tarota:- Kochankowie położenie normalne

Jeżeli chodzi o Twoje finanse, to znajomi mają znikomy wpływ na nie. Dlatego nie ma sensu ich obwiniać o brak funduszy, wystarczy po prostu samemu więcej oszczędzać, albo znaleźć dodatkowe zajęcie. Pretensje do towarzystwa w którym się obracasz mogą tylko zepsuć Ci reputację, tak więc zmianę zacznij od siebie.

Wróżba od tarota: Rydwan (zobacz prawdziwe wróżby)

Wpływ znajomych na Twą sytuację finansową jest niewielki. Tak więc jeśli chcesz zacząć oszczędzać musisz po prostu wziąć się za siebie. Nie kupuj rzeczy, które nie są Ci niezbędne, rzuć nałogi, a przekonasz się, że odczujesz znaczną różnicę w zamożności. Nie obwiniaj o brak pieniędzy swoich znajomych, gdyż przez to narobisz sobie tylko kłopotu.

Wróżba od tarota: Sprawiedliwość- położenie normalne

Są w Twoim towarzystwie osoby, które żerują na Tobie. Na szczęście nie ma ich zbyt wielu, aczkolwiek Twe finanse przez to cierpią. Musisz zrobić wszystko, aby wyeliminować ich z życia. Kiedy już to zrobisz zobaczysz, że będziesz w stanie zaoszczędzić znacznie więcej pieniędzy.

Wróżba od tarota: pustelnik położenie normalne

Twa obecna sytuacja finansowa nie jest zadowalająca.

Informacje:

Dodany: 2017-11-03
Kategoria: Kursy tarocistki

Tagi dla artykułu: 7

jasnowidzenie, karty tarota, profesjonalna wróżka, szeptunka, szeptunki, wróżba z daty urodzenia, wróżby

Komentarze: 16


noavatar.png
Roseanna 2017-11-06

uznajesz fenomenalnego bloga

noavatar.png
Jasmin 2017-11-06

lubie twój blog

noavatar.png
Efrain 2017-11-19

lubie teraźniejsze

noavatar.png
Darrin 2017-11-19

spoko wypisane

noavatar.png
Bernita 2017-11-20

wystrzałowy wpisik

noavatar.png
Milford 2017-11-20

wiesz zaintrygować tematem

noavatar.png
Edris 2017-11-20

egzystuję na właściwie

noavatar.png
Nestor 2017-11-24

naprawdę klawy blog

noavatar.png
Ivory 2017-11-24

pozdro gwoli wynalazcy, cudownie stwarzasz:)

noavatar.png
Claris 2017-11-24

dzięki zbyt przenikliwą historyjkę

noavatar.png
Tanner 2017-11-24

Bombowy wpisik

noavatar.png
Adell 2017-11-24

Zaciekawiło ugniata kurczowo

noavatar.png
Madalene 2017-11-25

rekrutujące

noavatar.png
Bobbye 2017-11-25

umiesz zaintrygować przedmiotem

noavatar.png
Oleta 2017-11-25

znasz zaintrygować punktem

noavatar.png
Randolph 2017-11-25

konkretnie byczym blog


Copyright © 2017 portal wróżbiarski